Naszyjniki dla dzieci

W życiu dziecka nie brakuje ważnych, podniosłych chwil zapamiętywanych na zawsze – tę ich sentymentalną moc wspierają okolicznościowe upominki. Jednym z najlepszych pomysłów na taki prezent jest biżuteria. Jej wartość rośnie, a dzięki bezwzględnej trwałości służy całe życie. Może być przekazywana z pokolenia na pokolenie i przerabiana, wciąż zachowując pierwotną duszę. Przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykłe naszyjniki dla dzieci – zarówno na chrzest i komunię, jak i jako fajne dodatki dla dziewczynek czy chłopców. Zapraszamy!

Filtry
Zakończ

Biżuteria dla dzieci – jak dobrać naszyjniki srebrne i złote?

Biżuteria dla dziecka przybiera różną formę – to m.in. złoty czy srebrny łańcuszek na medalik albo wisiorek (lub jako samodzielny dodatek), złoty naszyjnik-różaniec czy pozłacany naszyjnik z dziewczęcymi motywami – sercem, motylem albo kwiatem. W przypadku prezentów okolicznościowych z okazji ważnych wydarzeń – takich jak chrzest, komunia czy bierzmowanie, bardzo dobrze sprawdzi się wysokiej klasy biżuteria złota i srebrna, która ma sporą wartość zarówno fizyczną, jak i sentymentalną. Polecamy klasyczne damskie i męskie łańcuszki, do których można dobrać medalik, oraz naszyjniki w formie różańców. Warto też rozważyć inny rodzaj biżuterii – bransoletki, kolczyki czy zegarki.

Pozłacany lub srebrny naszyjnik wręczany na urodziny, dzień dziecka czy bez okazji bardzo cieszy również dziewczynki, które nierzadko nadają tej biżuterii rangę amuletu, nosząc ją codziennie przez długi czas. Wówczas warto zadbać także o dopasowanie naszyjnika – jego stylu i zdobiących go elementów – do charakteru czy zainteresowań dziecka lub postawić na uniwersalny motyw.

Naszyjniki dla dzieci a okolicznościowe prezenty – czy to dobry pomysł?

Biżuteria – dla dzieci, młodzieży i dorosłych – to zawsze dobry pomysł na prezent. Tego typu upominek ma wiele zalet – jest wartościowym przedmiotem, jest trwały, więc towarzyszy przez całe życie, jest ponadczasowy i nie wychodzi z mody, ma dużą moc przywoływania wspomnień oraz zapisywania w pamięci osoby, która go podarowała, a do tego wszystkiego pasuje do każdego, niezależnie od okazji.

Naszyjniki dla dzieci mogą też być unikatowe – powstać tylko w jednej jedynej sztuce, według indywidualnego projektu. Wystarczy, że powiesz nam, na czym Ci zależy, podsuniesz trop, a taki zaprojektujemy i wykonamy. Jeśli masz już wizję lub wstępny projekt, tym lepiej – wspólnie nadamy mu namacalną formę. Biżuterię również personalizujemy, np. za pomocą grawerowania. Wspólnie przygotujemy coś wyjątkowego – napisz lub zadzwoń do nas i skorzystaj z naszego prawie 50-letniego doświadczenia!