Obrączki złote

Złote obrączki ślubne to prawdziwy symbol miłości i jednocześnie wspaniała pamiątka na całe życie. Z tego względu wybrana biżuteria powinna być wyjątkowa, a także starannie wykonana. Oferowane w naszej kolekcji modele to najwyższej jakości wyroby spełniające wszelkie oczekiwania naszych klientów, którzy już lada chwila staną na ślubnym kobiercu. Odkryj już dziś piękno drzemiące w złotych obrączkach.

 • Obrączki wykonane z białego i żółtego złota. Możliwość zmiany szerokości, wysokości i koloru złota obrączek. Obrączki mają 4 mm szerokości i 1,15 mm wysokości. Obrączki mogą być wykonane w trzech próbach złota: 0,333 (8k), 0,585 (14k) i 0,750 (18k). Obrączki z kamieniami. Do wyboru diamenty, cyrkonie lub brak kamieni. Obrączka…

 • Obrączki ślubne białe złoto

  Obrączki wykonane z białego złota. Możliwość zmiany zarówno koloru złota, szerokości jak i wysokości obrączek. W standardzie obrączki mają 5 mm szerokości i 1,3 mm wysokości. Możliwość osadzenia kamieni. Obrączki mogą być wykonane w trzech próbach złota: 0,333 (8k), 0,585 (14k) i 0,750 (18k). Obrączki mogą być wykonane identycznie jak…

 • Obrączki ślubne dwukolorowe grawerowane

  Obrączki wykonane z białego i żółtego złota. Możliwość zmiany zarówno koloru złota, szerokości jak i wysokości obrączek. W standardzie obrączki mają 4,3 mm szerokości i 1,2 mm wysokości. Możliwość osadzenia kamieni. Obrączki mogą być wykonane w trzech próbach złota: 0,333 (8k), 0,585 (14k) i 0,750 (18k).  Obrączka może być płaska…

 • Obrączki ślubne złote dwukolorowe biało-żółte

  Obrączki wykonane z białego i żółtego złota. Możliwość zmiany zarówno koloru złota, szerokości jak i wysokości obrączek. W standardzie obrączki mają 4,3 mm szerokości i 1,3 mm wysokości. Możliwość osadzenia kamieni. Obrączki mogą być wykonane w trzech próbach złota: 0,333 (8k), 0,585 (14k) i 0,750 (18k).  Obrączka może być płaska…

 • Obrączki ślubne złote dwukolorowe biało żółte

  Obrączki wykonane z białego i żółtego złota. Możliwość zmiany zarówno koloru złota, szerokości jak i wysokości obrączek. W standardzie obrączki mają 4,3 mm szerokości i 1,3 mm wysokości. Możliwość osadzenia kamieni. Obrączki mogą być wykonane w trzech próbach złota: 0,333 (8k), 0,585 (14k) i 0,750 (18k).  Obrączka może być płaska…

 • Obrączki wykonane z białego i żółtego złota. Możliwość zmiany zarówno koloru złota, szerokości jak i wysokości obrączek. W standardzie obrączki mają 5 mm szerokości i 1,25 mm wysokości. Obrączka damska z kamieniem. Do wyboru diament, cyrkonia lub brak kamienia. Obrączki mogą być wykonane w trzech próbach złota: 0,333 (8k), 0,585…

 • Obrączki ślubne złote dwukolorowe warkocz

  Obrączki wykonane z białego i żółtego złota. Możliwość zmiany koloru złota. W standardzie obrączki mają 8,5 mm szerokości i 1,5 mm wysokości. Obrączki mogą być wykonane w trzech próbach złota: 0,333 (8k), 0,585 (14k) i 0,750 (18k). Białe złoto możemy dodatkowo pokryć rodem.

 • Obrączki ślubne złote dwukolorowe warkocz

  Obrączki wykonane z białego i żółtego złota. Możliwość zmiany koloru złota. W standardzie obrączki mają 5 mm szerokości i 1,5 mm wysokości. Obrączki mogą być wykonane w trzech próbach złota: 0,333 (8k), 0,585 (14k) i 0,750 (18k). Białe złoto możemy dodatkowo pokryć rodem.

 • Obrączki wykonane z białego i żółtego złota. Możliwość zmiany zarówno koloru złota, szerokości jak i wysokości obrączek. W standardzie obrączki mają 5 mm szerokości i 1,3 mm wysokości. Możliwość osadzenia kamieni. Obrączki mogą być wykonane w trzech próbach złota: 0,333 (8k), 0,585 (14k) i 0,750 (18k).  Obrączka może być płaska…

 • Obrączki wykonane z żółtego złota. Możliwość zmiany zarówno koloru złota, szerokości jak i wysokości obrączek. W standardzie obrączki mają 5 mm szerokości i 1,3 mm wysokości. Możliwość osadzenia kamieni. Obrączki mogą być wykonane w trzech próbach złota: 0,333 (8k), 0,585 (14k) i 0,750 (18k).  Obrączka może być płaska lub wypukła…

 • Obrączki wykonane z żółtego złota. Możliwość zmiany zarówno koloru złota, szerokości jak i wysokości obrączek. W standardzie obrączki mają 5 mm szerokości i 1,3 mm wysokości. Możliwość osadzenia kamieni. Obrączki mogą być wykonane w trzech próbach złota: 0,333 (8k), 0,585 (14k) i 0,750 (18k).  Obrączka może być płaska lub wypukła…

Złote obrączki ślubne – wyjątkowa biżuteria

I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską…” – to zdecydowanie najważniejsze słowa przysięgi, którą para młoda składa przed ołtarzem. To również moment wymiany złotych obrączek ślubnych, które małżonkowie powinni nosić na swoim palcu już do końca życia. Będzie to symbolem najpiękniejszego uczucia, jakim się darzą.

Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie są wyjątkowo trwałe ze względu na wykorzystanie do ich produkcji najwyższej jakości surowców. Wysokiej jakości złoto i ligura oraz najlepsze maszyny do produkcji sprawią, że wybrana biżuteria będzie prezentować się nieskazitelnie przez wiele lat po zakupie. Nie jest to bez znaczenia w przypadku oferowanych w tej kategorii modeli, których większość z nas nie chce ściągać z palca nawet na krótką chwilę.

Obrączki złote klasyczne o minimalistycznym charakterze

Obrączki klasyczne są najczęściej wybierane przez miłośników minimalistycznej biżuterii. Modele te pasują do każdej sukni ślubnej i garnituru, gdyż są ponadczasowe. Dzięki temu nigdy nie wyjdą z mody, nawet pomimo zmieniających się trendów. Ponadto są niezwykle eleganckie i jednocześnie stonowane, dzięki czemu pozostają pięknym symbolem o ogromnym znaczeniu, o którym doskonale pamięta każda żona i mąż, gdy tylko spojrzą na palec serdeczny.

Warto także podkreślić uniwersalność tego rodzaju biżuterii, gdyż klasyczne obrączki będą pasować nie tylko do ślubnych stylizacji, ale także w przyszłości do każdego stroju. Ponadto będzie można je z łatwością łączyć z dowolną biżuterią.

Ozdobne ślubne obrączki – czym się wyróżniają?

W dniu ślubu wszystko ma znaczenie, dlatego przyszli Państwo Młodzi podczas wyboru biżuterii powinni również wziąć pod uwagę to, jak obrączki ślubne prezentują się na dłoni. Pomimo że nadal rządzi klasyka, to dla niektórych osób minimalistyczne i klasyczne modele mogą okazać się zbyt nudne. Z tego względu wiele par decyduje się na zdobione wyroby.

Do wyróżniających się modeli należą obrączki ślubne z ekstrawaganckimi wzorami. Można je uzupełnić cyrkoniami, diamentami lub innymi kamieniami szlachetnymi. Poza tego rodzaju drobną ozdobą warto także zwrócić uwagę na warianty z dekoracyjnym motywem, który może mniej lub bardziej rzucać się w oczy.

Spersonalizowane obrączki ślubne

Podczas składania zamówienia w naszym sklepie warto zdecydować się na personalizację wybranych obrączek ślubnych. Usługa ta wykonywana jest z wielką starannością i dbałością o najdrobniejsze detale przez nasz diamentowy team. Dzięki temu stanie się niczym dopasowana na miarę.

Nasi klienci najczęściej decydują się na grawer od strony wewnętrznej. W tym celu warto wybrać słowa i symbole, które najlepiej oddadzą uczucie łączących zakochanych lub imiona.

Każda obrączka złota może zostać spersonalizowana i tym samym dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań przyszłej pary młodej. Indywidualne projekty wymagają poświęcenia czasu, gdyż często wybrany kamień może wiązać się z koniecznością sprowadzenia go z drugiej części świata. Jednak jesteśmy w stanie spełnić wszelkie wymagania, dla których zdecydowanie warto poczekać. Dzięki temu obrączki ślubne będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Ślubne obrączki – złoto o różnej próbie

Wybierając obrączkę ślubną z żółtego złota, poza designem liczy się także jego próba. Określenie to wskazuje, ile jednostek masy czystego kruszcu przypada na 1000 jednostek masy konkretnego stopu. Największą popularnością w naszym sklepie cieszą się:

 • Obrączki złote 333 – zawierające 33,3% czystego złota. Modele te charakteryzują się wysoką twardością i dość niską plastycznością. Ich zaletą jest niższa cena.
 • Obrączki złote 585 – zawierające 58,5% czystego złota. Należą do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych przez klientów, charakteryzują się znakomitym stosunkiem ceny do jakości. Biżuteria tego rodzaju wyróżnia się wysoką wartością i trwałością.
 • Obrączki złote 750 – zawierające aż 75% czystego złota. Ich zakup to znakomita inwestycja na długie lata, przynosząca mnóstwo satysfakcji. Biżuteria wykonana w tej próbie gwarantuję największą ilość czystego złota w stopie spośród wymienionych, co wpływa na najwyższą wartość naszych wyrobów. Minusem w przypadku codziennego noszenia biżuterii wykonanej w próbie 0,750 może być jej podatność na zarysowania (wszak czyste złoto jest metalem dosyć miękkim).

Warto także wspomnieć o innym podziale prezentowanej biżuterii, dotyczącym jej kolorystyki. Obrączki ślubne dostępne w naszej ofercie, będące symbolem miłości i wierności, mogą być wykonane ze złota żółtego, białego, różowego, czarnego, dwukolorowego lub wielokolorowego. Kolor dla większości osób ma ogromne znaczenie, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi wyrobami widocznymi na stronie i dobrania idealnych produktów dla siebie.