Twój projekt

Twój projekt

Wielokrotnie stawialiście nas przed wyzwaniami stworzenia spersonalizowanej biżuterii według własnych pomysłów.

Taka biżuteria jest wyjątkowa, bo wykonana specjalnie dla Was, jak uszyta na miarę kreacja. Indywidualne projekty wymagają poświęcenia im większej ilości czasu, często wiąże się to ze sprowadzeniem wyjątkowego kamienia z drugiej części świata a sam proces wykończenia wymaga udziału większej liczby fachowców. Na spełnienie marzenia zgodnie z wymaganiami, warto jednak poczekać. Decydując się na wykonanie takiego projektu możecie mieć pewność, że Wasz wzór zawierający indywidulany dobór kamieni oraz wygrawerowany tekst będzie jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

A może chcecie stworzyć wyjątkową biżuterię ze złota, które w Waszej rodzinie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jak najbardziej możecie to u nas zrobić by z dumą cieszyć się rodzinnymi pamiątkami w nowej odsłonie!

Jeżeli masz pomysł na wyjątkowy pierścionek lub też wspólnie z partnerem szukacie oryginalnych obrączek to możecie mieć pewność, że dokonamy wszelkich starań, aby pomysł ten wcielić w życie. Zapraszamy Was do kontaktu pod poniższym adresem mailowym lub bezpośrednio w sklepie. Z chęcią wysłuchamy Waszych pomysłów i pomożemy znaleźć rozwiązanie, które spełni Wasze marzenia!