Różowe złoto

Młode pary coraz częściej decydują się na obrączki z różowego złota, które wyróżnia przepiękny kolor i ponadczasowa stylistyka. Pomimo, że to żółte złoto jest uznawane za prawdziwą klasykę, to jednak różowa odmiana jest niezwykle szlachetna, delikatna i subtelna. Warto skusić się na wyroby jubilerskie z tego kruszcu, które doskonale przypieczętują przysięgę małżeńską i ślubowaną podczas niej miłość i wierność.

  • Obrączki wykonane z białego, różowego i żółtego złota. Możliwość zmiany koloru złota i szerokości obrączek. W standardzie obrączki mają 5,2 mm szerokości i 1,4 mm wysokości. Możliwość osadzenia kamieni. Obrączki mogą być wykonane w trzech próbach złota: 0,333 (8k), 0,585 (14k) i 0,750 (18k).  Obrączka może być płaska lub wypukła…

  • Obrączki wykonane z białego i różowego złota. Możliwość zmiany koloru złota i szerokości obrączek. W standardzie obrączki mają 6 mm szerokości i 1,6 mm wysokości. Obrączki mogą być wykonane w trzech próbach złota: 0,333 (8k), 0,585 (14k) i 0,750 (18k).  Obrączka może być płaska lub wypukła od wewnątrz ( z…

  • Obecnie brak na stanie

    Obrączki wykonane z białego, żółtego i różowego złota. Możliwość zmiany zarówno koloru złota, szerokości jak i wysokości obrączek. W standardzie obrączki mają 5 mm szerokości i 1,3 mm wysokości. Możliwość osadzenia kamieni. Obrączki mogą być wykonane w trzech próbach złota: 0,333 (8k), 0,585 (14k) i 0,750 (18k).  Obrączka może być…

Obrączki z różowego złota – jak powstają?

Różowe złoto jest mieszanką czystego złota z dodatkiem miedzi i srebra. Ostateczny kolor zależy głównie od proporcji i jakości wspomnianych metali, jednak zasada jest prosta – im więcej srebra i mniej miedzi, tym delikatniejszy odcień. W przypadku, gdy w mieszance przeważa miedź, można uzyskać nawet czerwone złoto, stosowane nie tylko na obrączki ślubne, ale również w przypadku innego rodzaju biżuterii.

Obrączki ślubne – różowe złoto symbolem najpiękniejszego uczucia

W naszej ofercie można znaleźć złoto różowe w nowoczesnej lub klasycznej odsłonie. Dzięki temu każda para młoda z łatwością wybierze idealne obrączki ślubne dla siebie. Do popularnych modeli należą zupełnie proste wyroby jubilerskie, z gładką lub matową powierzchnią, pozbawioną zdobień. Wszystkie z prezentowanych obrączek mogą stać się symbolem najpiękniejszego uczucia, które Was łączy.

Obrączki ślubne z różowego złota – jakie modele wybrać?

Kobiety często decydują się na subtelny akcent dekoracyjny, np. w postaci obrączki z cyrkoniami lub diamentami. Taka biżuteria doskonale uzupełnia pierścionek zaręczynowy i tworzy z nim zgrany duet. Ponadto obrączki z różowego złota znakomicie komponują się ze srebrem, dlatego można z powodzeniem łączyć je z innymi kompletami biżuterii.

Mężczyźni najchętniej decydują się na minimalistyczne obrączki ślubne, szczególnie gdy kolor złota ma być różowy. Takie modele najlepiej prezentują się na męskiej dłoni, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać produkty z subtelnym zdobieniem, np. w postaci dekoracyjnego paska.

Różowe złoto – obrączki ślubne, które warto spersonalizować

Gdy wybierzecie już piękną biżuterię ślubną i zdecydujecie się na różowe złoto, obrączki warto także spersonalizować. W naszej ofercie przygotowaliśmy specjalną usługę dla nowożeńców, dzięki której możemy wykonać dowolny grawer. Najczęściej wybieranym motywem są inicjały lub imiona wraz z datą ślubu i motywem serca lub znaku nieskończoności.

Spersonalizowana biżuteria ślubna stanie się wyjątkowa, gdy będzie zaprojektowana przez Was i wedle Waszego pomysłu. Taka znakomita pamiątka przez całe życie będzie przypominać o łączącym Was uczuciu.

Ponadto warto wiedzieć, że oferowana w tej kategorii biżuteria oraz wszystkie podobne produkty zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów z dbałością o najdrobniejsze detale. Dzięki temu spełniają wszelkie oczekiwania i potrzeby naszych klientów.